Відомому на весь світ склозаводу – 108 років. І він працює у Гостомелі

Приймає вітання колектив гостомельського заводу «Ветропак». 29 вересня йому виповнюється 108 років.

Продукція підприємства стосується кожної людини. Адже у скляному упакуванні, яке пропонує «Ветропак», і продукти харчування, і різні напої. Загалом тут виготовляють 2500 видів скляної тари. Асортимент – величезний. Ще й різних кольорів. Який кому до вподоби: сяючий безбарвний, свіжий світло-зелений, зелений колір з березневою прохолодою, насичений Vetro-зелений, поважний оливковий,«сухий лист» пізнього літа, приглушено-матовий колір та коричневий із теплим подихом землі.

Виробничники запевняють, що можуть виконати будь-які побажання своїх клієнтів щодо індивідуальних відтінків. Палітра кольорів сягає від темно-синього та світло-блакитного до ніжного світло-зеленого або ж насиченого чорного.

На підприємстві успішно трудиться чимало мешканців Гостомеля. Ось як прокоментував сьогоднішню подію депутат Гостомельської селищної Ради Юрій Марчук:

«Склозавод – непросте виробництво, яке дивом вціліло після війни, нині воно лише збільшує свої потужності, заслуговує на повагу. Із заводом пов‘язані тисячі родинних історій мешканців Гостомеля. Адже чи не в кожній родині в селищі є хтось, хто тут працював. Не стала винятком і моя родина. Мій дід після війни закінчив технікум у Костянтинівці й приїхав у Гостомель працювати на склозаводі. Тут він познайомився з моєю бабусею – корінною гостомельчанкою. І якби не склозавод в селищі, то невідомо, чи був би я.
Мені також пощастило більше десяти років співпрацювати з заводом. Про цей період у мене залишилися найтепліші спогади – тут чудові люди, доброзичливий колектив, фахівці своєї справи.

Варто наголосити, що саме через наявність в Гостомелі такого потужного підприємства як склозавод, нам так важко було від’єднатися від Ірпеня й створити незалежну Гостомельську об’єднану громаду. (Читайте матеріал на цю тему: Ірпінь пішов “війною” на Гостомельську об’єднану громаду). Адже «Ветропак» – один з найбільших платників податків у селищі, в тому числі і його коштом утримувався весь Ірпінський регіон.

Щиро бажаю pаводу процвітання, виробничих успіхів та нових досягнень! А колективу – залишатися таким же дружним, міцним і вірним своїй справі».

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *