Афера на $20 мільйонів. «Ощадбанк» заявляє про відсутність порушень зі свого боку

Розслідування  афери, унаслідок якої «Ощадбанк» позбувся $20 мільйонів (і до якої причетний нардеп Станіслав Березкін) НАБУ провадило з травня 2016 року. Протягом цього часу банк неодноразово надавав пояснення та запитувані документи для сприяння слідству.

Про це йдеться в заяві прес-служби «Ощадбанку», повідомляє «Український репортер».

У банку зауважують, що оголошення підозри двом працівникам фінансової установи є процесуальною дією в рамках досудового розслідування, яка не дає жодних підстав для висновків стосовно винуватості зазначених осіб.

«У рамках слідства детективи НАБУ отримали висновки незалежних експертів, а саме Державної аудиторської служби, якими встановлено відсутність порушень з боку банку за операціями, які є предметом досудового розслідування, що призвели до нанесення матеріальної шкоди (збитків) банку», – повідомляється в заяві.

Далі зазначається: «З 2015 року «Ощадбанк» проводить активну претензійно-позовну роботу щодо повернення боргів групи «Креатив». Загалом банком подано до судів загальної юрисдикції 23 позовні заяви про стягнення заборгованості з групи компаній «Креатив» та їх поручителів – фізичних осіб Березкіна М.С. та Давидова Ю.Г. Отримано 11 судових рішення про стягнення заборгованості з боржників та поручителів на користь «Ощадбанку» та таких, що набрали законної сили, на загальну суму $212,7 млн. 12,7 млн. євро та 255 млн. грн.».

«Ощадбанк» висловив упевненість, що істину стосовно винуватості чи невинуватості відповідних осіб буде встановлено судом «під час об’єктивного та неупередженого розгляду справи по суті в порядку, встановленому кримінальним процесуальним законодавством України».

На цю тему також читайте:

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *