Загадкові посилки з бомбами. Хто погрожує провідним політикам США?

Спецслужби США перехопили низку вибухових пристроїв, надісланих поштою визначним політикам Демократичної партії.

Як передає «Український репортер» із посиланням на NEWSru.com, одна така посилка із саморобною бомбою призначалася колишньому державному секретарю Гілларі Клінтон, друга надійшла до резиденції екс-президента Барака Обами.

Окрім того, працівники служби безпеки запобігли доставці підозрілої посилки на пункті перевірки пошти Конгресу в штаті Меріленд.

Губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо заявив, що в його офіс теж було відправлений вибуховий пристрій.

Адресатами невідомих терористів також стали телеканал CNN та мільярдер Джордж Сорос, який є одним із найбільших спонсорів Лемократичної партії

За деякими даними, підозрілу посилку із бомбою також було відправлено в Білий дім. Утім, згодом цю інформацію спростували

Президент США Дональд Трамп і віце-президент Майкл Пенс назвали ці дії невідомихпроявом боягузтва.

«Ми засуджуємо спроби нападу на Обаму, Клінтон, CNN та інших. Ці боягузливі дії огидні, їм не місце в цій країні. Висловлюємо вдячність Секретної службі, ФБР і місцевим правоохоронним органам за оперативну реакцію. Всі відповідальні постануть перед законом», – зазначив Пенс.

Своєю чергою Дональд Трамп заявив: «Ми неймовірно розгнівані й засмучені. У цей час нам треба об’єднатися. Нам треба бути разом, аби послати чіткий і потужний сигнал про те, що таким діям або погрозам політичного насильства в будь-якому вигляді не місце в США».

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.