У Верховній Раді Надія Савченко поклала на стіл гранати. Комітет підтримав подання генпрокурора (+відео)

Регламентний комітет Верховної Ради розглянув подання Генпрокуратури щодо притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт позафракційного народного депутата Надії Савченко.

Перед депутатами виступив генпрокурор Юрій Луценко, який розповів про деякі подробиці спецоперації щодо завезення Володимиром Рубаном зброї до України, підготовки терористичного акту. За словами Луценка, цю зброю було отримано від ватажка так званої “ДНР”. Після “вибухів” у Києві Янукович мав намір повернутися до України, стверджував Луценко.

У відповідь надали слово депутатці Надії Савченко, яка спершу поцікавилася, “чи буде кіно?”. Відеозаписи спецслужби з підготовки теракту регламентний комітет не розглядає. Савченко говорила про те, що замисел, який вона “намалювала”, є абсурдним, повторила свої попередні тези про те, що це були жарти і вона навмисне вступила у цю “гру”. Сказала, що “робила політичну провокацію”, і в цьому їй підігрували офіцери (“Я не вербувала хлопців йти на Київ”).

Депутатка згадала також про деякі аспекти своєї служби в армії, зокрема про сексуальні домагання до неї начальника штабу військової частини (а він сьогодні, як заявила Савченко, є Героєм України). Щоб припинити ці домагання, Надія змушена була придумати легенду про те, що вона нібито є “агентом СБУ”. І тільки після цього домагання припинилися.

Савченко розповіла й про “гранати в сумочці”. Сьогодні, на засіданні комітету, вона показала вміст своєї сумочки, поклавши на стіл два граната – екзотичні фрукти, якими смакують українці.

Регламентний комітет одноголосно прийняв рішення, що подання Генпрокуратури про притягнення Савченко до кримінальної відповідальності, щодо її затримання, а також щодо арешту є законними.

Більше про звинувачення на адресу Надії Савченко можна почитати тут:

 

Леонід Фросевич

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 3 =