Автоматники, СІЗО і новорічна картинка. Юрій Луценко прокоментував повідомлення про підозру Петру Порошенку

Колишній генпрокурор Юрій Луценко прокоментував гучну подію щодо підозри Порошенку. 

Нагадаємо: 20 грудня п’ятому Президенту України, нині народному депутату України, повідомлено про підозру у вчиненні державної зради та сприянні діяльності терористичних організацій.

Як інформує ДБР, триває розслідування кримінального провадження щодо організації злочинної схеми постачання вугілля із тимчасово окупованих територій та сприяння терористичним організаціям «ЛНР» та «ДНР» групою громадян України на загальну суму близько 1,5 мільярда гривень.

Цитуємо: “П’ятий Президент України підозрюється у тому, що він, діючи за попередньою змовою групою осіб, зокрема з числа представників вищого керівництва Російської Федерації, сприяв діяльності терористичних організацій «ЛНР» та «ДНР».

Ексгенпрокурор України Юрій Луценко заявив, що після повернення п’ятого президента Петра Порошенка із закордонної поїздки його відправлять до СІЗО. Про це сказав 20 грудня в ефірі телеканала “Україна 24”.

“По-перше, вони дочекалися, коли Порошенко матиме закордонний візит. Спробували йому в цей день вручити повістку. Після цього заявили, що він утік від них. Тепер, коли він повернеться, його зустрінуть в аеропорту автоматники, тому що він нібито буде в українському розшуку. Автоматники завезуть його до СІЗО, і все це тільки для новорічної картинки. Із СІЗО його відправлять до суду, суд обере йому запобіжний захід, і потім РНБО ухвалить рішення конфіскувати його активи”, – сказав Луценко.

За його словами, влада хоче нейтралізувати Порошенка як опонента, а також партію “Європейська солідарність”.

“Влада думає, що достатньо перекрити їй фінансовий кисень, і вона помре, як 100 тис. українців померли без кисню та ліків від коронавірусу. Цього не станеться тому, що “Євросолідарність” – партія ідеологічно мотивованих людей, які і без фінансування організаційної діяльності підтримуватимуть курс Петра Порошенка. Я в цьому впевнений”, – сказав Луценко.

Він додав, що дії влади призведуть до падіння іміджу України.

“Ніхто не захоче зв’язуватися з країною, у якій щодо колишнього президента може бути таке правове і політичне беззаконня”, – вважає Луценко.

За словами адвоката Порошенка Іллі Новікова, Порошенко незабаром повернеться в Україну.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *