На хабарі затримали головного архітектора Василькова

У Василькові на Київщині під час отримання хабарів затримали головного архітектора міста та начальника відділу державної архітектурно-будівельної інспекції. Про це повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко.

“Васильків. Прокуратурою АР Крим разом з СБУ затримані при отриманні 300 тисяч гривень начальник відділу державної архітектурно-будівельної інспекції та $10 тисяч головний архітектор міста. Заявники вірять нам – ми чистимо держапарат”, – написав Луценко у Фейсбуку.

На хабарі затримали головного архітектора Василькова

Співробітники СБУ затримали головного архітектора міста в його робочому кабінеті під час отримання хабара у розмірі $10 тисяч.

Також оперативники задокументували перерахування 300 тисяч гривень на банківські реквізити начальника відділу держархбудінспекції. Корупціонера затримали після надходження всієї суми хабара.

Встановлено, що посадовці вимагали 560 тисяч гривень у місцевого жителя за видачу документів на прийняття в експлуатацію приватного житлового будинку та ненакладення штрафу за відсутність проектної документації.

На хабарі затримали головного архітектора Василькова

Варто сказати, що відділ з питань державного архітектурно-будівельного контролю очолює Олена Литвин, а відділ містобудування та архітектури – Олександр Швець.

Васильків — місто обласного підпорядкування у Київській області за 20 км на південний захід від Києва. Центр Васильківського району, до складу якого не входить. Міський голова — Володимир Сабадаш. Площа міста – понад 21 км², населення – майже 38 тисяч.

Фото СБУ, ГПУ

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.