Отруєння Сергія Скрипаля: в піцерії знайшли токсини

В піцерії британського міста Солсбері, де обідали колишній полковник ФСБ Сергій Скрипаль з донькою Юлією, працівники спецслужби знайшли залишки токсинів.

Сергія Скрипаля, який раніше працював на британську розвідку, було отруєно. Фахівці з’ясовують, якою саме речовиною намагалися ліквідувати Скрипаля. Вони сходяться у тому, що це був якийсь особливий і потужний нервово-паралітичний газ. Висувають версії, що за цією справою стоїть Кремль.

Російські спецслужби вже традиційно мають на озброєнні методи “роботи” ще ленінських часів – ліквідація противників з допомогою отрути, пише журналістка “Le Figaro” Лора Мандевіль.

Редакція “The Washington Post” вважає: якщо підтвердиться, що Скрипаля справді отруїли за його зраду, що це була помста, то світ не повинен проігнорувати новий нахабний злочин Путіна. Скрипаль працював проти Путіна; багатьох “ворогів” господаря Кремля вже вбито, отруєно, скалічено…

Сьогодні, напередодні президентських виборів, Путін грає мускулами. “The Washington Post” аналізує вчинки Путіна, наводить його слова про те, що “США пожирають самі себе”, оскільки за часів Трампа панує управлінський хаос. Тобто Путін вважає, що можна дати волю своєму авантюризму.

Фото  Daily Mail

На цю тему читайте також

http://ukrreporter.com.ua/now/novyj-lytvynenko-u-velykij-brytaniyi-otruyily-fentanilom-zradnyka-rosiyi.html

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

six + 3 =