Знову, на жаль, втрати – загинув український воїн

Сьогодні, 3 квітня, неподалік населеного пункту ШУМИ, що в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ», на невідомому мінно-вибуховому пристрої підірвався і загинув український воїн.

Про це повідомило командування ОТУ “Північ”.

Від “Українського репортера” зазначимо: російська орда калічить і вбиває наших захисників, а керівництво оборонного відомства називає це «провокаціями», «нахабними», «зухвалими» і «підступними» діями.

Наші генерали усе ще чекають, що путінські вбивці, кати, крадії чужих територій, терористи будуть поводитися на нашій землі ввічливо і шанобливо?

Вони сподіваються, що на війні не буде «підступних» дій? Уже в кожному селі, містечку, не кажучи про великі міста, є могили наших славних воїнів, які загинули в борні з цією бандою. На превеликий жаль, маємо вже новітні військові кладовища.

Думка відомого журналіста, письменника Володимира Сердюка:

Отож до нашої оселі увірвалися не «зухвалі» і не «нахабні» чужинці, не “провокатори”, а кровожерлива, озвіріла, грабіжницька орда.

Вона нікого не жаліє – ні старих, ні малих. Чому ж боїтеся, панове генерали, назвати цю наволоч цими словами, сором’язливо ховаючись за евфемізмами? Бийтеся з оскаженілим ворогом не заявами, а шквальним свинцевим вогнем з усіх можливих калібрів, щоб ця банда стікала кров’ю на нашій землі!

А якщо вже й виступаєте з ультиматумами, то це мають бути справжні, а не паперові ультиматуми.

Щоб український народ нарешті побачив вашу залізну рішучість, ваше тверде й могутнє слово, а не обіцянки-цяцянки, не пустопорожню балаканину, аби когось там не прогнівити, продемонструвати наше бажання дотримуватися “повного і всеосяжного режиму тиші” будь-якою ціною. Ціною жахливих втрат цвіту української нації, кращих синів України?

Час од часу штаб ООС стверджує, що українські воїни відповідали адекватно на ворожі обстріли. Панове генерали, не пускайте в хід ці загальні й заяложені  фрази, а краще конкретно проінформуйте, скількох окупантів було вбито упродовж доби, поранено, скільки розтрощено бліндажів, укрить, скільки знищено техніки, боєприпасів. Український народ має знати, як обороняють рідну землю наші військовики. Наша відповідь повинна бути жорстокою!

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *