Януковича знову дістали з нафталіну. Утікач дав прес-конференцію і показав заяву до РФ з проханням ввести війська

Екс-президент-утікач Віктор Янукович, якого звинувачують у державній зраді і розстрілі людей на Майдані, дав прес-конференцію в Москві, де знову повторив основні тези Кремля “про державний переворот” у Києві взимку 2014 року і “громадянську війну” на Донбасі.

Перед початком виступу Януковича модератори показали частину “розслідування” італійських журналістів про так званих “грузинських снайперів“, які начебто стріляли в учасників мирних протестів на замовлення вождів Майдану.

Сам Янукович заявив, що головним завданням на сьогодні є збереження цілісності України, припинити збройний конфлікт на Донбасі і об’єднати його з мирною Україною. Утікач закликав офіційний Київ і сепаратистів сісти за стіл переговорів.

Янукович заперечує, що просив Володимира Путіна ввести російські війська в Україну. І наголошує, що у листі від 1 березня 2014 року йшлося лише про поліцейську миротворчу місію. У листі сказано: “військову або поліцейську місію”.

“Путіну я написав звернення. У цьому зверненні я посилався на договір про дружбу і взаємодопомогу між Україною і Росією. Я запропонував провести консультації і вносив пропозицію розглянути питання про введення поліцейської миротворчої місії”, – заявив Янукович.

За його словами, він наважився написати це звернення в Ростові на основі договору про дружбу і взаємодопомогу між Україною і Росією. 27 лютого представники МЗС України зверталися до МЗС РФ з пропозицією почати консультації з цього питання, однак отримали відмову. Утікач стверджує, що аналогічного листа 22 лютого він писав лідерам Німеччини, Франції та Польщі.

Янукович додав, що в листі до президента РФ було і друге прохання – проінформувати міжнародну спільноту про те, що сталося в Україні. Це зробив 3 березня в Нью-Йорку постійний представник Росії в ООН Віталій Чуркін.

Захисник Януковича Віталій Сердюк оприлюднив текст звернення Януковича до Путіна. Цей документ додадуть до судової справи про державну зраду.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *