Волонтер Шовкошитний: війна на Донбасі може закінчитися протягом декількох годин

Як тільки російські військові залишать окуповані території Донецької і Луганської областей, бойові дії будуть закінчені на сході України вже через декілька годин, упевнений Родіон Шовкошитний, волонтер “Народного тилу” і донедавна активіст мобільних груп по боротьбі з контрабандою у зоні АТО.

“Я майже півтора року провів у зоні АТО, з них 11 місяців працював у складі зведених мобільних груп по боротьбі з контрабандою. Безпосередньо на лінії розмежування майже кожного дня ми спілкувалися з людьми і з того боку, і з нашого… Знаю настрої проукраїнських людей на окупованих територіях”, – розповів Шовкошитний під час інтерв’ю Радіо Свобода.

За його словами, «як тільки російська армія «звалить» із окупованих територій, – війна триватиме п’ять годин, чи скільки там треба буде часу, щоб дійти до державного кордону з перервою на каву і “перекус”. Бо ті, хто там без “гібридів” залишиться, просто позалишають свою зброю й швиденько побіжать шукати вишиванку, і будуть українським прапорцем махати з балкону:

“Нарешті ви прийшли!”. Отак воно і буде”, – пояснив активіст.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *