Російські окупанти вбили українського воїна. Сімох захисників поранено

Упродвож минулої доби 13 липня в районі проведення операції Об’єднаних сил зафіксовано 13 порушень режиму припинення вогню.

Неподалік ПІВДЕННОГО окупанти двічі вели вогонь з автоматичних станкових гранатометів і великокаліберних кулеметів, повідомляє штаб ООС.

Біля ТРОЇЦЬКОГО збройні формування Російської Федерації обстрілювали українські позиції з мінометів 82-го калібру та станкових протитанкових гранатометів.

Поблизу населеного пункту ВОДЯНЕ, що біля Донецька, ворог двічі відкривав вогонь з мінометів 120-го калібру.

В напрямку населеного пункту ТАРАМЧУК противник вів вогонь по позиціях українських захисників та здійснив обстріл цивільної інфраструктури з артилерії калібру 122 мм.

У напрямку ПАВЛОПОЛЯ та ШИРОКИНОГО ворог застосовував міномети 82-го калібру.
Біля ПРИЧЕПИЛІВКИ російські окупанти обстрілювали з артилерії калібру 152 мм і мінометів 120-го калібру.

Неподалік ЛУГАНСЬКОГО ворог обстрілював наші позиції з великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.

Окрім того, були зафіксовані два прольоти ворожих безпілотних літальних апаратів типу «Орлан-10» з перетином лінії розмежування.

На жаль, загинув воїн. П’ятеро захисників отримали поранення, ще один – бойове травмування. На обстріли противника українські бійці відкривали вогонь у відповідь.

Станом на сьому ранку 14 липня зафіксоване одне порушення режиму припинення вогню.
Неподалік населеного пункту ЛУГАНСЬКЕ противник обстріляв українські позиції з великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї. Поранено воїна.

Про факти порушень з боку російсько-окупаційних військ Українська сторона СЦКК повідомила представників Місії ОБСЄ, застосувавши встановлений координаційний механізм.

Українські військовослужбовці контролюють ситуацію в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Від “Українського репортера” зазначимо: країна знову втрачає свої синів у запеклій боротьбі з російським агресором. Чому так має бути? Як довго триватиме це винищення цвіту української нації?

Ні міністр оборони Андрій Таран, ні начальник Генштабу Сергій Корнійчук, ні головнокомандувач Збройних Сил Руслан Хомчак не приходять до осель рідних полеглих воїнів, щоб провести їх в останню путь, вклонившись світлій пам’яті мужніх оборонців рідної землі. Вони також не просять пробачення у батьків і матерів загиблих воїнів за те, що не вберегли їхніх синів. А берегти життя воїна – найперший обов’язок командирів.

Це ж найвище військове командування України публічно заявляло, що впроваджує у військах “новітній бойовий досвід”.

Пане міністр оборони Таран, чому не спрацьовує ваш “новітній бойовий досвід”, адже гинуть воїни? Розкажіть українському народові, як ви турбуєтеся про збереження життя оборонців країни! Чому мовчите на цю тему? 

Автор “Українського репортера” науковець Іван Забіяка підказує військовому командуванню, керівництву держави реальний план ефективних дій:

“Проти нас воюють тому, що ми дозволяємо, ми даємо привід своєю толерантністю, тому, що користуємося «я нічого не знаю», а не справжнім – «перший ворога стрічаю». І стрічаю не хлібом-сіллю, а зі зброєю в руках, з тією жорстокістю і ненавистю, яку ворог проявляє по відношенню до нас. З такою жорстокістю і ненавистю, щоб страх від них передавався з покоління в покоління століттями! Щоб назавжди відбити бажання воювати з нами.

Проти нас воюють підмінами понять, смислів, маніпуляціями. Нам їх нав’язують століттями, а ми нічим не протидіємо. Діяти треба абсолютно їхніми ж методами і засобами, щоб вони були в шоці. Діяти на випередження, вдаватися до таких же маніпуляцій, підмін, використовувати їхні ж слабкості, ницості. Треба просто знущатися з них”.

Не читають, на жаль, таких принципових статей наші генерали.

З повідомлень Міноборони дізнаємося, що очільники відомства виїжджають на фронт, де обговорюють питання “ефективної протидії збройним провокаціям”…

А де ж “ефективна протидія” російським окупантам, якщо одного разу після візитів міністра оборони і головнокомандувача на передову було поранено чотирьох наших бійців?

Андрій Таран і Руслан Хомчак на фронті. Фото МО

У чому полягає тоді реальна суть відрядження на бойові позиції?

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *