Оксана Білозір виступила з концертом в прифронтовій Мар’їнці

Вчора, 10 вересня 2018 року, в Мар’їнському районному Будинку культури відбувся концерт народної артистки України Оксани Білозір. Про це повідомляє Мар’їнська районна державна адміністрація.

У перші хвилини свого виступу співачка звернулася до всіх присутніх з теплими вітальними словами:

«Вітаю вас, наші мужні, дорогі і такі особливі люди! Я хочу, щоб ви знали, що сьогодні Мар’їнка – це прапор боротьби за свободу і незалежність України у всьому світі. Я низько вклоняюся вам! Вклоняюся, Мар’їнка, за силу духу, за те, що ви тут, за те, що ви розвиваєте сьогодні життя на цій землі. Я хочу, щоб Господь благословляв і захищав кожен ваш будинок від ненависті, жорстокості і від болю. Тому що і це пройде … і буде у нас все добре, і будемо ми успішні і щасливі! Я вірю в це, і роблю все для того так само, як і ви. Слава Україні!”

Добіркою своїх найкращих пісень порадувала Оксана Білозір своїх глядачів. Разом з залом вона заспівала «Ти прийди за мною», «Ой, зелене жито, зелене», «Кафе», «Чорна квітка», «Україночка», «Святкова» і багато інших. Позитивним настроєм і яскравою теплою енергією співачка запалила серця не тільки дорослих, а й дітей, які з радістю танцювали під її запальні пісні.

Від жителів усього району слова подяки народній артистці висловив голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, який зазначив, що народний артист – це той, хто з народом. І заспівати в Києві, Краматорську, Покровське – це, звичайно, престижно, а заспівати в Мар’їнці, де за кілометр починається лінія розмежування – це багато значить.

Щиро дякували Оксані за виступ і військовослужбовці Збройних Сил України, які несуть службу в Мар’їнському районі.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *