На весіллі гуляли понад 75 тисяч гостей

Щоб душа розвернулась, а потім назад завернулась. На Слобожанщині відгримів наймасштабніший фестиваль весільних обрядів.

У Малинівці Чугуївського району, що на Харківщині, відбувся наймасштабніших фестиваль — уже 11-й за ліком. Участь у “Весіллі у Малинівці” взяли понад 75 тисяч осіб, – повідомляє varta.kharkov.

Фестиваль назвали на честь знаменитої у 60-і роки минулого століття музичної кінокомедії «Весілля у Малинівці», натурні зйомки якої проводилися і в селі Малинівка. Заснували його 2001 року. На цьому фестивалі учасники мають змогу продемонструвати весільні обряди не лише України, а й інших народів світу – Грузії, Вірменії, Греції, Білорусі… Фестивальна площа рясніла розмаєм весільних строїв різних часів і народів, виробами народних майстрів, яскравими повітряними кулями, зокрема, гігантськими, під назвою «Крила для закоханих», в гондолі яких сміливці здіймалися у небо.

Звеселяли учасників дійства відомі артисти, серед яких Ольга Цибульська та Олег Винник.

Уже стало традиційним реєструвати в “Арці закоханих” жартівливий шлюб на одну добу. А ті, хто вирішив присягнути на вірність і вічну любов назавжди, одружилися серйозно. Таких пар зареєстрували на “Весіллі у Малинівці” дев’ять. А ще відбувся парад молодят, які офіційно зареєстрували шлюб на минулих фестивалях.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *