Благодійний тур “Воля”: упродовж трьох годин Бужинська і Грицкан співали для киян (+фото)

У Києві відбулася яскрава мистецька подія. 20 березня у Міжнародному центрі культури і мистецтв «Жовтневий палац» виступили з концертом Народна артистка України Катерина Бужинська та Заслужений артист України Михайло Грицкан.

На їхньому рахунку вже більше тридцяти пісенних зустрічей з гладачами в рамках великого благодійного туру «ВОЛЯ». І завжди панує неймовірна енергетика. Адже народні улюбленці йдуть до глядача зі щирою душею, викладаються на повну в кожній пісні, вони є на одній патріотичній хвилі з незламним українським народом, героїчними Збройними Силами. Глядачі відчувають цю правдивість та щирість, тому й  радісно та з нетерпінням зустрічають своїх улюбленців.

Учора на столичній сцені упродовж трьох годин лунали як популярні пісні співаків, так і прем’єри. Зала зустрічала кожен виступ митців тривалими оплесками.

Органічно доповнювали концертне дійство яскраві артистки балету «Флеш»,  а також хореографічні композиції дитячого ансамблю. Під час одного із виступів найменшому учасникові дитячого колективу так сподобалося на сцені, що він не хотів її покидати.

Між піснями Катерина Бужинська душевно розповідала про особливості благодійного туру, зустрічі з воїнами у шпиталях, про силу молитви, яка є оберегом наших захисників. Харизматичний Михайло Грицкан у перерві між піснями також звертався до зали, розповідаючи про цікавинки творчого шляху.

Фото: “Український репортер”.

Митці радять усім вірити та допомагати ЗСУ, докладати максимум зусиль, аби наблизити довгоочікувану перемогу. «Ми з вами – на своїй землі, яку не віддамо нікому. І наш народ є незламною силою, – говорить Катерина Бужинська. – З нами правда і Бог! І ми з вами є потужним молитовним фронтом».

Основним лейтмотивом концерту була воєнна тематика. Серед пісень знаковою для дуету була композиція «Захищай Україну». Також Катерина Бужинська заспівала пісню на власні слова про українського солдата. Її розповідь про пораненого воїна, якого зустріла у шпиталі, надихнула на створення пісні.

Захищає Україну і брат Катерини Олег, воює у 10-й Окремій гірсько-штурмовій бригаді “Едельвейс”. Співачка вважає своїм обов’язком постійно підтримувати оборонців країни на культурному фронті.

Усі зібрані кошти від концертів митці спрямовують на потреби Збройних Сил. Вчора під час концерту співаки повідомили, що передають воїнам автівки, придбані за донати (див. світлину). Вже наступного дня ці автомобілі відправилися на Запорізький та Бахмутський напрямки.

Під час завершення мистецької події на сцену вийшла радниця командувача Сухопутних військ Збройних Сил України, генерал-лейтенанта Олександра Павлюка Олена Шевцова і вручила Катерині Бужинській та Михайлові Грицкану прапор, особисто підписаний Головнокомандувачем ЗСУ, генерал-полковником Олександром Сирським.

Учора на сцені Жовтневого палацу була ще одна приємна несподіванка. Присутнім запропонували узяти участь в благодійному аукціоні, на який виставили авторські парфуми Катерини Бужинської «Королева натхнення», диски із записами пісень творчого дуету, а також гітару з автографами артистів.

Шанувальникові творчості артистів пощастило придбати на аукціоні цю гітару.

Усі кошти від аукціону також передані Збройним силам.

Про неймовірність концерту свідчить і той промовистий факт, що глядачі довго не хотіли відпускати артистів зі сцени. Лунало: «Браво!», «Молодці!». І співаки знову і знову виконували пісні «на біс».

До нових зустрічей!

Нагадаємо, що артисти провели низку благодійних концертів на підтримку наших воїнів у багатьох містах України та Європи. В Іспанії Катерина і Михайло разом підняли прапор наших захисників на Гіблартарі (кордон Іспанії та Великої Британії).

Також виступали на концертних майданчиках Софії, Мальти, Італії та Німеччини… Катерину Бужинську та Михайла Грицкана зустрічали аншлагами у США та Канаді.

Світлана Фросевич, Леонід Фросевич

На світлинах: прекрасні миттєвості концерту в Жовтневому палаці 20 березня.

Фото із Фейсбук-сторінки Катерини Бужинської.

Читайте також:

 

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *