“Дякуємо, Іспаніє та Італіє!”. Катерина Бужинська і Михайло Грицкан провели благодійні концерти на підтримку воїнів (+фото, відео)

Народна артистка України Катерина Бужинська разом із Михайлом Грицканом, Заслуженим артистом України провели низку благодійних концертів “Україна – це ти. З піснями разом до Перемоги” у Іспанії та Італії.

Як розповіла “Українському репортеру” співачка, ці виступи зібрали повні зали глядачів, панували неймовірні емоції. В Іспанії, скажімо, концерт тривав три години, люди були дуже щирі, відчувалися підтримка і співчуття українському народу, який переживає такі тяжкі часи. Було зібрано понад чотири тисячі євро, за які придбають потужні дрони з тепловізорами нічного бачення для 10-ої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс”, у якій воює брат Катерини Бужинської  Олег.

Також Катерина і Михайло разом підняли прапор наших захисників на Гіблартарі, (кордон Іспанії та Великої Британії). У відео, розміщеному в соцмережах, артисти ще раз подякували гостинній Іспанії за підтримку та перемогу: “Дякуємо, Іспаніє, за аншлаги, позитивні емоції, любов та допомогу нашій Армії! Зібрано 4156 євро на закупівлю дронів для @10brygada_edelveys . Разом до Перемоги!”

Тепер прапор 10-ї бригади майорітиме над цією вершиною. Катерина Бужинська поділилася неймовірними враженнями, як на вершині до них підходили іноземці, висловлювали слова підтримки і впевненості, що Україна здолає ворога: “Всі хотіли сфотографуватися з нами  на фоні українського прапора. Це було так щиро, щемко, до сліз. Ми обов’язково переможемо!”

Артисти з благодійними концертами виступили також в Італії, де зібрали 1755 євро. Тепер митців на сценічних майданчиках в Європі, США і Канаді. Також заплановано десять концертів містами України.

Нагадаємо, раніше Катерина Бужинська виступила на благодійному концерті у німецькому Гамбурзі.

Читайте також:

У Парижі Катерина Бужинська представила кліп про українську реальність на Paris Fashion Week (+відео)

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”