Мобілізація по-новому: до військкомату треба буде з’явитися протягом 48 годин

В Україні можуть мобілізувати по-новому. Одне із ймовірних нововведень – з’явитися у військкомат потрібно буде протягом 48 годин.

Про це пише ВВС Україна.

“Повістки зможуть вручати не лише особисто під розпис, але і шляхом направлення на електронну пошту чи рекомендованим листом. Після оповіщення громадянин буде зобов’язаний з’явитися до ТЦК протягом 48 годин”, – йдеться на сайті видання.

Наявність цих положень в майбутньому проєкті закону публічно підтвердив уже колишній представник президента у Верховній раді Федір Веніславський. Цей механізм називається “публічна повістка”.

“Щодо актуальності електронних поштових скриньок, у нас уже фактично діє електронний кабінет військовозобов’язаних і призовників, який міститиме всі ідентифікаційні дані. Ці норми мають спростити отримання повістки і не дозволяти людині зловживати тим, що вона нібито не отримує повістку і не порушує закон”, – пояснив Веніславський.

Нагадаємо, Верховна Рада готує законопроєкт про зміни щодо проведення мобілізації в Україні, який передбачає нові норми вручення повісток, норми щодо відстрочки від служби та прав військовозобовʼязаних.

Читайте також: 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *