Майже 90 відсотків українців вважають корупцію однією з основних проблем країни

На думку українців, корупція та війна лишаються основними проблемами країни. Причому корупція у питаннях майбутнього відновлення турбує населення навіть більше, ніж повторення воєнних дій.

Про це повідомляється на сайті Transparency International Ukraine.

Українці вважають корупцію найбільшим ризиком у відновленні, причому одразу за двома параметрами: повернення корупційних схем (79%) та відсутність контролю і, як наслідок, розкрадання коштів (75%). А на третьому та четвертому місцях населення непокоять великий масштаб руйнувань (65%) та загроза повторення бойових дій (63%). Варто зазначити, що майже усі показники суттєво виросли за пів року.

Основними проблемами українці так само вважають війну (у листопаді 96%, тоді як у березні 98%), корупцію (у листопаді 88%, тоді як у березні – 77%) та руйнування інфраструктури та житла (у листопаді 82%, тоді як у березні – 87%). Проте якщо війни та руйнувань наприкінці року стали боятися менше, то корупційні ризики навпаки стали турбувати українців більше на 11%.

Соціологічне дослідження провела дослідницька агенція Info Sapiens за підтримки Проєкту USAID “Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні “ВзаємоДія” на замовлення Transparency International Ukraine.

Опитування про потреби та очікування від майбутньої відбудови України проводилося серед населення та мерів.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *