Катерина Бужинська та Михайло Грицкан отримали нагороду від генерала Валерія Залужного

Народну артистку України Катерину Бужинську та Заслуженого артиста України Михайла Грицкана нагороджено відзнаками “За сприяння війську”.

Про це співачка повідомила у соцмережі.

“За дорученням Головнокомандувача Збройних сил України, генерала Валерія Залужного, отримала нагороду «За сприяння військуУ»! Сердечно вдячна за високу відзнаку, продовжую службу на культурному фронті! Разом до Перемоги! СЛАВА УКРАЇНІ!!!ГЕРОЯМ СЛАВА!!!”, – написала Бужинська.

Нагадаємо, що артисти провели низку благодійних концертів на підтримку наших воїнів у багатьох містах Європи,    Під час  концерту в Іспанії Катерина і Михайло разом підняли прапор наших захисників на Гіблартарі, (кордон Іспанії та Великої Британії).

Як розповідала Катерина Бужинська “Українському репортеру”, сьогодні вона разом з однодумцями продовжує волонтерську, благодійну справу, зокрема разом з відомим співаком, музикантом Михайлом Грицканом проводять престур країнами Європи та збирають кошти для допомоги нашим воїнам, а також для 10-ї Окремої гірсько-штурмовоїй бригади “Едельвейс”, де воює  її брат.

Артисти провели концерти у Софії, на сценах Мальти, Італії та Німеччини…

Також Катерину Бужинську та Михайла Грицкана зустрічали аншлагами у США та Канаді.

Під час Всеукраїнського благодійного туру “Воля” Катерина Бужинська і Михайло Грицкан зібрали для воїнів півмільйона гривень.

Усі кошти від концертів митці передали на допомогу нашій Армії, в тому числі і на закупівлю дронів для @10brygada_edelveys.

Нагадаємо, раніше Катерина Бужинська виступила на благодійному концерті у німецькому Гамбурзі.

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *