Сум і біль: на війні загинув актор і спортсмен Євген Світличний

У боях за Україну загинув актор і спортсмен Євген Світличний. Йому було 29 років.

На війні Росії проти України загинув актор Євген Світличний. Про це повідомив командир роти «Гонор» 1-го окремого механізованого батальйону «Вовки Да Вінчі» Сергій Філімонов.

«Під час виконання бойового завдання, в стрілковому бою, загинув наш брат Євгеній «Жека» Світличний. Бути воїном – жити вічно. Ми помстимося», – повідомив Філімонов.

Також про смерть героя написали  український продюсер Денис Іванов, кінорежисер Олег Сенцов та експарламентарка Оксана Корчинська.

Як розповіла Корчинська, Світличний із позивним «Жека» воював у складі батальйону імені Героя України «Да Вінчі» Дмитра Коцюбайла, загинув у важкому стрілецькому бою.

«Він був безстрашним бійцем, який любив зарубатись у поєдинку, якого любили побратими, любили фанати, поважали судді. Ще “Жека” був актором, що втілив образ Карася у фільмі “Носоріг”. Він був у всьому дуже талановитий», — написала вона.

На сторінці «Вовків Да Вінчі» уточнили, що Євген загинув під час виконання бойового завдання на Харківському напрямку.

Світличний був відомий перш за все своєю роллю у фільмів «Носоріг».

Український кінорежисер Олег Сенцов написав: “Жека Світличний. Спортсмен, Актор, Воїн. Загинув як Герой, захищаючи нашу Батьківщину”.

“Носоріг” — це український художній фільм режисера Олега Сенцова знятий у 2021 році у копродукції України, Польщі та Німеччини.

Історія фільму розгортається у 1990-ті в Україні. Головний герой — бандит на прізвисько «Носоріг» втрапляє у лещата українського кримінального світу 1990-х та починає свій кривавий шлях, що приводить його зовсім не туди, куди він очікував.

Окрім акторської діяльності Світличний був чемпіоном України з фрі-файту, майстром спорту, переможцем багатьох професійних турнірів.

У Федерації фрі-файту висловила свої співчуття: «Євгеній „Жека“ Світличний. Ми завжди будемо памʼятати світлого, доброго, завжди ввічливого хлопця, яскравого, безстрашного бійця, який любив зарубатись в поєдинку, якого любили побратими, любили фанати, поважали судді і вся Федерація. Царство небесне, світла памʼять», — написали спортсмени.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *