Хіба вас не цікавить, ким насправді є Папа Римський?

Я думаю, що час припинити плювати в обличчя долі.

Все зайшло ЗАНАДТО далеко. В Україні гинуть люди. За свободу світу. А світ робить вигляд, що не розуміє. Ми вже 9 років у світовій війні. Треба діяти, щоб насправді це зупинити.

Є одна по-справжньому огидна річ – це те, що відбувається у Ватикані. Саме тому я закликаю перш за все кардиналів, інституції, міністрів, депутатів, служби, спеціальні організації щось зробити. Я вимагаю реакції на абсолютний безкарний злочин!

Хіба вас не цікавить, ким насправді є Папа? Хіба все це не було зрежисовано з певного моменту? Нам продали так званого доброго Папу, який ніколи нічого не зробив, щоб зупинити росыйську агресію. Він навіть не трудиться коментувати, допомагати… Пише, що стоїть на колінах перед путіним.
Він – божевільний? Папа Римський тільки перед Богом стає на коліна!

Цей Папа жив в Аргентині, де імміграція та російська діаспора величезні. І ФСБ дуже присутнє.

Папа, що має священну місію Бога… нести мир у світі. Це означає подорожувати місцями, де йде війна. Цей, так званий Папа Франциск – самозванець! Якщо він не сказав жодного слова про Сирію та Ізраїль… це тому, що йому реально наплювати. Так само, як було байдуже на долю захисників Азова, коли українці благали його допомогти їм. Він навіть не відповів!

Цього разу я навіть уважніше відслідковував його дії. А поведінка самозванця є неприпустимою для кожного католика.

Не визначити позицію Католицької Церкви (ЯКА Є ЧИСТО ПОЛІТИЧНОЮ СИЛОЮ) у такій серйозній війні! Ми чекаємо мільйонів смертей?! Проковтнути, навіть не прокоментувати те, що дітям відрізали голови?!

Куди ми ідемо?

Папа Іван Павло ІІ відлучив від церкви мафію. Чому Франциск цього не робить? З ним серйозна проблема. Франциск – з росією! Це означає ГОТІВКУ, що є ПОЖЕРТВОЮ і тому не обкладається податком і не підлягає декларуванню! УВАГА! МАЄМО ПРОБЛЕМУ! І ніхто нічого не робить.! ПАПА, ЩО ПРИСЯГНУВ, поклавши руку на Біблію. Тож виконуй або іди!

Читайте також:

Я вимагаю: будьте уважні, контролюйте католицьку Церкву всіляко, контролюйте раз і назавжди!

Зловмисників треба спіймати на гарячому і судити!

Я говорю про тих, хто шукає інформацію. Треба контролювати на всіх рівнях. Враховуючи поведінку Франциска, його величезне та чітке «мені байдуже» до цієї війни і смертей. Не забуваймо в цій історії покійного Сильвіо Берлусконі (колишній прем’єр і голова партії “Вперед, Італіє” Сильвіо Берлусконі –ред.) , колишнього італійського сенатора Марчелло делл’Утрі (член cosa nostra)…

Цілком може бути, що Ватикан фінансує ракети чи іншу зброю. яка вбиває українців.

Поль Манандіз,

керівник департаменту міжнародного впливу та культури Інформаційно-аналітичного Центру національної безпеки України

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *