Газовий союз Путіна з Меркель був свого роду пактом Молотова-Ріббентропа – Моравецький (+фото)

Близькі відносини Німеччини і Росії у газовій сфері призвели до російської агресії проти України. Пакт Молотова-Ріббентропа можна прирівняти до “енергетичного пакту Путін-Меркель”.

Про це в неділю після офіційних заходів у Варшаві з нагоди 84-річчя початку агресії СРСР проти Польщі 17 вересня 1939 року заявив глава польського уряду Матеуш Моравецький, передає Укрінформ з посиланням на PAP.

Як підкреслив Моравецький, 17 вересня є символічною датою, яка нагадує усім про зловісні наслідки російсько-німецького альянсу. Відтак, віддаючи данину пам’яті жертвам тих російських злочинів, глава польського уряду нагадав про нинішні загрози, пов’язані з німецько-російським альянсом.

“Так як існував пакт Молотова-Ріббентропа, про який ми прекрасно знаємо, існував також де-факто газовий й енергетичний пакт Меркель-Путін”,- наголосив голова Ради міністрів РП.

Як відомо, заступник глави МЗС Польщі Аркадіуш Мулярчик заявив нещодавно, що ще у вересні розпочне роботу група, яка здійснюватиме підрахунок втрат, завданих СРСР Польщі в 1939-1945 роках.

1 вересня 1939 року фашистська Німеччина напала на Польщу, розпочинаючи Другу світову війну. Згодом, 17 вересня 1939 року, на підставі таємних протоколів до пакту Молотова-Ріббентропа, свої війська на територію східної частини Польщі ввів СРСР. У Польщі напад СРСР на Польщу в 1939 році вважають збройною агресією проти суверенної держави, а в Росії називають це необхідним кроком для захисту білорусів та українців в умовах, коли польська держава нібито перестала існувати через напад фашистської Німеччини.

У статті “Злочини без покарання: від Катинської трагедії до Смоленської авіакатастрофи. Розслідування Григорія Омельченка” на сайті “Українського репортера” розповідалося: “Політичне керівництво СРСР і його пропаганда понад 40 років після Нюрнберзького процесу продовжували категорично ЗАПЕРЕЧУВАТИ також факт підписання ТАЄМНОГО ДОДАТКОВОГО ПРОТОКОЛУ (див. фото) до Договору про ненапад між Радянським Союзом і Німеччиною, відомого як пакт Молотова – Ріббентропа, підписаного ними в присутності Сталіна, посла Німеччини Вернера фон дер Шуленбурга та інших офіційних осіб о другій годині ночі 24 серпня 1939 року в Москві (офіційною датою підписання Договору про ненапад вважається 23 серпня).

Зверніть увагу на курйозність ситуації з пактом Молотова – Ріббентропа, яка полягала в факті підписання стандартного договору про «ненапад»терміном на 10 років між двома державами, які на момент підписання не мали спільного кордону.

Наступного дня після ратифікації Верховною Радою СРСР договору про ненапад, Німеччина 1 вересня 1939 року розпочала війну проти Польщі.

17 вересня Сталін, порушивши Договір про ненапад між Польщею та Радянським Союзом (підписаний 25 липня 1932 року в Москві), розпочав збройну агресію проти Польщі, окупувавши значну частину її території.

18 вересня німецький і радянський уряди затвердили спільне комюніке щодо дій і мети застосування військ Вермахту і Червоної Армії у Польщі. Сталін виконував угоди, підписані з Гітлером про поділ Польщі і знищення її як незалежної держави.

Окрім того, з боку Сталіна це було також помстою полякам за розгром Червоної Армії у битві під Варшавою у серпні 1920 році, яка увійшла в історію під назвою «Диво на Віслі». У цій битві радянська сторона втратила 25 тис. червоноармійців, 60 тис. потрапило до польського полону, 45 тис. було інтерновано німецькою владою у Східній Пруссії, ще декілька тисяч бійців пропали безвісти….”


Через три місяці після спільного параду в Бресті Гітлер і Сталін обмінялися дружніми поздоровленнями, які були надруковані в центральній газеті Радянського Союзу «Правда» за 23 і 25 грудня 1939 року (див. фото):


Читайте також: Путін зробив Меркель співучасницею своїх злочинів. Коментарі із соцмереж про “дружбу” з диктатором

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *