Чи не пора нагадати московській церкві, хто і чому напав на Україну? Що дозволяє собі Синод УПЦ МП

Знову “проявив” себе Синод Української православної церкви Московського патріархату. Він  заявив, що діяльність попереднього президента Петра Порошенка щодо здобуття Томосу й заснування української єдиної помісної церкви стали одним із приводів для вторгнення Росії у 2022 році.

Читайте матеріал:

Новий факт з “діяльності” УПЦ МП викликав хвилі обурення в патріотичному суспільстві, яке вимагає заборонити церкву московського патріархату.

Подія не пройшла повз увагу й Державної служба з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС). Вона висловлює стурбованість спробами роз’єднувати українське суспільство в цей складний для країни час, коли ми сьогодні сильні й перемагаємо саме тому, що об’єднані.

Цитуємо:

“Заява Синоду Української Православної Церкви, опублікована на офіційному сайті цього релігійного об’єднання ввечері 12 травня 2022 року, містить висловлювання, що можуть бути розцінені як розпалювання релігійної ворожнечі, образа почуттів віруючих та виправдання війни рф проти України.

Синод є органом управління релігійного об’єднання, а отже, такі висловлювання не можуть бути розцінені як невдалі формулювання окремих осіб, які належать до релігійного об’єднання, але не представляють офіційну позицію релігійної організації…”

Читайте  матеріал:

Видана пам’ятка “відділом по взаємодії зі Збройними силами і правоохоронними органами брянської єпархії”.

На цю тему:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”