Лукавий Макрон хотів певних поступок щодо українського суверенітету. На користь путіна

Президенту Франції Еммануелю Макрону не вдалося досягти успіхів у посередництві щодо переговорів про припинення російського військового вторгнення.

Про це президент Володимир Зеленський заявив в інтерв’ю італійському телеканалу Rai 1, опублікованому в Telegram-каналі глави держави.

“Ми не повинні шукати вихід для Росії, і пан Макрон дарма це робить. У нього є прекрасний досвід, що поки Росія сама не захоче, вона не буде нічого шукати. Він хотів отримати певні результати у посередництві, він їх не знайшов, і не з нашого боку, а з боку Росії”, – сказав Зеленський.

Читайте також: Президент Франції Макрон розпочинає видавати візи російським гвалтівникам, садистам, мародерам, вбивцям. Ганьба!

Президент також розповів, що Макрон пропонував піти на певні поступки щодо українського суверенітету заради того, щоб зберегти обличчя Путіну.

“Мені здається, що це не дуже коректно. Ми не готові щось комусь зберігати і втрачати за це території. Це втрачений час”, – сказав Зеленський.

Він додав, що протягом багатьох років європейські лідери шукали підхід до Росії і Путіна, і порівняв цю ситуацію із Гітлером, “якому дозволили думати про новий розподіл світу”.

Читайте також: Дружба з путіним: президент Франції Макрон називає українців і московитів “братами”

“Росія 24 лютого показала, що їй все одно на всі поступки, і вона забере територію, якщо вирішила це зробити. І не треба Еммануелю робити ті чи інші дипломатичні па. Він став президентом, я його підтримував. Але без всяких кроків у бік, історія цього не пробачає. Тільки кроки вперед, якщо ти хочеш повернути своє”, – наголосив Глава держави.

Редакція

Редакція “Українського репортера”