Брагар не приїхав. Його чекало все село (+відео)

За останній тиждень село Аджамка, що за 23 км від Кропивницького, стало, певно, найпопулярнішим напрямком на всю область. Бо тут живе Любов Павлівна Колюча і її пес Шарик. Депутат від “Слуги народу” Євген Брагар, який запропонував літній жінці продати собаку, аби сплатити за газ, обіцяв приїхати в село, аби зустрітися з нею та її односельцями. Але не приїхав.

На годиннику 10:00, на термометрі – мінус 11 градусів, а під сільським будинком культури людно. Тут і поліція, і телекамери, і навіть гості зі США, – повідомляє ВВС.

Кілька днів тому сюди приїхав Давид Пластер – військовий пенсіонер родом зі США, який вже кілька років живе в Києві на Борщагівці і намагається змінити район на краще.

Коли він почув про ситуацію з “бабою Любою”, вирішив приїхати в село, аби підтримати місцевих.

“Він (Брагар. – Ред.) каже: “Я недосвідчений депутат”. Але, може, він недосвідчена людина. Адже у кожного з нас є бабуся, яка не має так жити”, – розмірковує Давид Пластер.

Представники “Слуги народу”, втім, перепросили за слова свого депутата. Сам він теж вибачився. Але галас досі не вщухає.

Згодом він пообіцяв особисто відвідати Аджамку і поговорити із жінкою, якій так невдало відповів під час одного з ефірів на телебаченні.

У холодному клубі зібрались мешканці цього і сусідніх сіл, міські депутати та активісти з Кропивницького.

Всі чекають на Євгена Брагаря. На запрошення місцевих він пообіцяв приїхати в суботу і погодив час – на 10-ту годину.

Сільська голова Тетяна Зайченко вкотре набирає депутата на мобільний, слухавку він не знімає.

“Він сам запропонував в суботу на 10:00. Ми з ним погодили. Повідомили в поліцію про масовий захід – зустріч із народним депутатом. Він потім втретє, в переписці підтвердив присутність і сказав, що перед зустріччю зателефонує”, – розповідає сільська голова.

“Але сьогодні зранку я йому телефонувала, він вже не бере слухавку”, – каже вона.

Тут, у клубі, і Любов Павлівна Колюча. Вона і сама вже не рада ситуації. Каже, вже чула, як по телевізору розказували, що вона “підставна особа” і все було зроблено спеціально.

“Вони мені вже точно винні собаку елітної породи. Бо вже замучили мені Шарика. Стільки разів йому з буди вилазити прийшлось. Бачили з якою собачкою вчора на ефір прийшов Ляшко?” – жартує жінка, яка вже тиждень зустрічається як не з журналістами, то з представниками політиків.

Каже, після вибачення політика пробачила. Мовляв, молодий, помилився, а сьогодні не приїхав, то, певно, має важливіші справи.

Збори розпочали без нардепа.

Частина присутніх відверто кажуть: не вірили, що той насправді приїде.

Бабі Любі аплодують стоячи. Переконані, вона подзвонила в ефір поставити правильне питання: “Як простій людині вижити на 2000 гривень?”.

На віче вирішили збирати документи і звертатись до парламенту, аби плату за розподіл газу скасували загалом, бо не розуміють, чому мають платити, адже кожен проводив газ до своїх домівок за власний кошт.

https://www.facebook.com/BBCnewsUkrainian/videos/393812898139839/

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *