“Продай собаку, заплати за газ!”, – порадив пенсіонерці депутат Брагар із фракції “Слуга народу”

Нардеп, член парламентської фракції партії “Слуга народу” Євген Брагар в телеефірі ток-шоу запропонував пенсіонерці “продати собаку елітної породи”, аби сплатити борги за комунальні послуги.

Пенсіонерка Любов Колюча з Кіровоградської області зателефонувала в студію запитати, як їй платити за газ, якщо її пенсія – 2 000 гривень, а за газ цього місяця їй треба сплатити 1 953 грн. + 154 грн. за транспортування. Таким чином, на життя жінці залишається аж 107 гривень.

Спочатку Євген запропонував пенсіонерці оформити субсидію, а коли з’ясувалося, що вона у неї вже є, нардеп порадив їй ще один вихід – продати собаку елітної породи і спокійно заплатити…

“Прожити в цих умовах дійсно важко, але ми не знаємо, чи має додзвонювач ще якесь майно, тому що субсидія надається залежно від наявності іншого майна та майнового стану… Я особисто зустрічав випадки, коли хотіли отримати сусидію, маючи кілька квартир. У такому разі людина має відповідне майнове становище і не потребує надання додаткової субсидії”, – сказав нардеп.

“Якщо в неї є якесь майно… якийсь собака елітної породи (живе) у дворі – вона може його продати у будь-який момент і спокійно собі сплатити (за комунальні послуги – ред.)”.

Євген не уточнив, де нашим пенсіонерам взяти собак елітних порід в такій кількості – адже платіжки за газ приходять щомісяця, і, відповідно, собак елітних порід має бути кілька … Що робити тим, у кого собака звичайна, або взагалі немає собаки, депутат також не повідомив.

Ці поради викликали бурхливу та обурену реакцію українців, на сторінці депутата у Фейсбуку уже понад півтори тисячі коментарів.

Оксана Маковєй: “Зашквар за зашкваром.( Страждаєте на дефіцит уваги і намагаєтесь хоч якось її привернути ? Тоді вам вдалося!)”

Natali Kurovska: “Збирайся, Сірко, з “Облгазу” прийшли…”

Alex Drone: “Нова платіжка у січні: газ – 1,5 собаки; опалення – 4,5 кота; каналізація – 8 хом’ків…”

Stas Nabatnikov: В мєне три коти, по якій ціні скуповуєте?

Інший дерутата від “Слуг народу”, Максим Бужанський в своєму Telegram-каналі іронічно запропонував пенсіонерам, у яких нема собак елітної породи, таких собак, до прикладу, “ловити або красти”. “Як бути з тими пенсіонерами, у яких немає собак елітної породи? Я думаю, потрібно рекомендувати їм ловити або красти десь собак елітних порід. Можна навіть законодавчо визначити їм сезон полювання на собак елітних порід, що співпадає з опалювальним сезоном. Спеціальні місця відвести, для лову собак, спільноту ловців собак елітних порід зареєструвати. І платити пенсії цуценятами, виростив – продай”, – написав нардеп.

Є багато і більш гнівних коментарів: “Продай собаку – заплати за газ! Продай душу – стань депутатом?”, а також чимало нецензурної лайки.

Також користувачі радять пану Євгену залишити депутатське крісло.

Lyubov Favier Guerigorieva: Євгеній Брагар, гадаємо що вам саме час піти з депутатів.

Тамара Яткивская: Здавай мандат і тікай подалі.

Ольга Кублицкая: Складай свій мандат, ти не маєш права бути депутатом.

Також, реагуючи на заяви народного обранця, користувачі соцмереж розпочали флешмоби “#продайсобакусплатизагаз” та “#не_продам_свою_собаку”.

Врешті нардеп Баргар відреагував на коментарі у Фейсбуку, опублікувавши публічне вибачення за свої слова:

“Я є новою особою в політиці та ще не навчився відповідати на чутливі питання. Всі ми маємо бабусь, дідусів, батьків, які отримують досить низькі пенсії. Хочу наголосити, що не мав на меті когось образити, лише хотів звернути увагу на випадки несправедливості, коли люди, які не потребують допомоги, користуються субсидіями, приховуючи маєтки і свій розкішний спосіб життя. Приношу вибачення всім, кого могли образити мої слова”, – написав політик.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *