Продавати собак, котів, хом‘яків, черепах не треба. Чим заплатити за комуналку – порада від “Нафтогазу”

Не продавати собак, щоб заплатити за газ! Родини, які витрачають на комуналку більше, ніж 15-20% свого сімейного доходу, мають право на державну субсидію.

В держбюджеті цього року передбачено близько 50 млрд грн живих грошей на часткову оплату платіжок для родин, яким складно оплачувати повну ціну, повідомляє “Нафтогаз України”. Понад 130 млн грн щодня, уявіть собі цю суму.

Споживачі, які сумлінно сплачують за газ, і деякі наші контрагенти з-за кордону подбали, щоб ці гроші у держави були. Ну і ми трохи.

З сумом дізналися, що зручний сайт про субсидії teplo.gov.ua зараз не відповідає. Спитаємо в робочий день, чи можливо його відновити. Поки що для інформації є сайт Мінсоцполітики https://bit.ly/2RSbQ1z.

Продавати собак, котів, хом‘яків, черепах та інших друзів не треба. Треба звертатися по грошову допомогу, на яку ви маєте право за законом, радить “Нафтогаз України”.

“Український репортер” нагадує, що нардеп від “Слуги народу” Євгеній Брагар в телеефірі ток-шоу запропонував пенсіонерці “продати собаку елітної породи”, аби сплатити борги за комунальні послуги.

Пенсіонерка Любов Павлина з Кіровоградської області зателефонувала в студію запитати, як їй платити за газ, якщо її пенсія – 2 000 гривень, а за газ цього місяця їй треба сплатити 1 953 грн. + 154 грн. за транспортування. Таким чином, на життя жінці залишається аж 107 гривень.

Спочатку Євген запропонував пенсіонерці оформити субсидію, а коли з’ясувалося, що вона у неї вже є, нардеп порадив їй ще один вихід – продати собаку елітної породи і спокійно заплатити…

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *