За проукраїнські пивні етикетки в Росії саджатимуть на 4 роки

Путінській владі не дає спокою вже й реклама. Щоправда, саме та, яка, на думку Кремля, пропагує Україну, показуючи географічні межі нашої держави.

Відтак в Раді Федерації запопонували заборонити зображувати на товарах карту Росії без Криму та Севастополя. Бо це можна трактувати як “нарушение территориальной целостности страны”.

Сенатори Сергій Цеков та Ольга Ковітіді запропонували у Держдумі законопроект, який забороняє використовувати в рекламі, навчальній літературі та друкованій продукції “искаженные карты России”.

Вони наводять крамолу: в рекламі пива «Сибирская Корона» «в качестве торговой марки используется географическая карта России без Республики Крым и города федерального значения Севастополя. Аналогичный пример был и в рекламе компаний Coca-Cola и PepsiCo”.

«В туристической деятельности компания TripAdvisor обозначала Крым как субъект Украины, ссылаясь на подобную классификацию в структурах ООН».

Як каратимуть за крамолу? Диктаторські закони в РФ є суворими: або штраф до 300 тисяч рублів, або — в’язниця (до чотирьох років).

Яким буде наступний крок путінського фашизму? Заборона символіки ООН?

Підготувала Світлана КОВАЛЬОВА
На фото: творчість Майдану
Фото Леоніда ФРОСЕВИЧА

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *