В Альпах продовжують шукати німецького мільярдера Карла-Ерівана Гауба

Карл-Еріван Гауб – мільярдер і виконавчий директор німецького холдингу Tengelmann Group у суботу, 7 квітня, зник під час відпочинку в Альпах. 58-річний бізнесмен, який є досвідченим лижником, вирушив з готелю на гірськолижному курорті Церматт (Швейцарія) до піку Кляйн-Маттерхорн, що на кордоні з Італією.

Після цього власник банківського рахунку з дев’ятьма нулями перестав виходити на зв’язок, а його мобільний телефон не відповідає. Поліція та надзвичайні служби з допомогою гелікоптерів уже майже добу шукають багатія. Припускають, що він  міг взяти участь у екстремальних лижних перегонах по Альпах Patrouille des Glaciers, принаймні таким було його бажання, однак підтвердження цьому досі немає.

Карл-Еріван Гауб (на фото – влаштовує екскурсію своїм магазином канцлеру Німеччини Ангелі Меркель) на пару з рідним братом Крістіаном очолив сімейний бізнес в 2000 році, коли їх батько Еріван Гауб відійшов від справ і передав синам правління. Нащадки не зганьбили предків, які розвивали компанію, створену в 1867 році для імпорту чаю та кави, впродовж п’яти поколінь. У 2016 році чистий прибуток Tengelmann Group склав 9 млрд. євро, холдинг забезпечує роботою 215 000 людей, переважно в Німеччині.

Цього року американський Forbes оцінював статки родини Гаубів у $6,4 млрд. Глава сім’ї Еріван Гауб посідав 265 місце у світовому рейтингу доларових мільярдерів, який вже нараховує  2 208 учасників. У березні 2018 року він помер у віці 85 років, і тепер сини продовжують його справу.

До холдингу Tengelmann Group входять 73 окремі компанії, однак його спеціалізацією є роздрібна торгівля:

  • KiK – мережа магазинів текстилю й одягу, 3 439 точок продажу;
  • TEDi – мережа непродовольчих магазинів, 1 500 крамниць (30% акцій);
  • OBI DIY – мережа непродовольчих (будівельних і господарських) магазинів, 651 крамниця;
  • Netto – найбільша у Німеччині мережа продовольчих магазинів, 4 170 крамниць (15% належить Гаубам, решта – Edeka);
  • Trei Real Estate – операції з нерухомістю, в тому числі будівництво;
  • babymarkt.de – торгівля товарами в Інтернеті;
  • Zalando – онлайн-торгівля одягом;
  • Tengelmann Ventures – високотехнологічні стартапи, зараз їх у портфоліо майже чотири десятки: Quantitec, Delivery Hero, Klarna.com, Global Fashion Group, Scalable.capital, Data-artisans.com, Agrilution.com, Rso-lifeshift.com, Springlane, CareerFoundry, Compeon і т.і.;
  • Emil Capital Partner – операції на зовнішніх ринках (за межами ЄС), належить частка в 27 компаніях і стартапах у США, Канаді й Ізраїлі (Pastachips.com, American-giant.com , Youdinner.com, Cheribundi, KidFresh, Goodbelly, Chef’s Plate, The Whistle, KIN Community);
  • Tengelmann Energie GmbH (TEG) – постачальник ектроенергії і тепла – 17 000 клієнтів у семи країнах Європи;
  • Tengelmann Assekuranz Vermittlungs GmbH – страхування;
  • TAG Tengelmann Audit GmbH (TAG) – послуги аудиту.
Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *