Принц Гаррі подався в музиканти і записує пісню з Джоном Бон Джові

Джон Бон Джові зізнався, що разом з принцом Гаррі перезаписує свій хіт 2019 року Unbroken. Його представлять на “Іграх нескорених” – змаганнях в стилі Паралімпійських ігор для колишніх і діючих військовослужбовців, пише People.

Спочатку 57-річний рок-музикант написав Unbroken для американського документального фільму “To Be of Service”, в якому розповідається про ветеранів з ПТСР. Потім він подарував пісню принцу, з ініціативи якого в 2014 році було створено “Ігри нескорених”, і вже 27 лютого в культовій студії Abbey Road Гаррі і Джон запишуть її нову версію.

“Я передам йому бубон і подивлюся, що у нього вийде”, – пожартував музикант з приводу колаборації.

Зустріч з Джоном Бон Джові стане одним з останніх заходів, в якому Гаррі бере участь в якості старшого члена королівської родини. Рок-зірка вже занепокоївся, як звертатися до онука королеви Єлизавети, і між іншим придумав йому сценічний псевдонім.

“Я питав: “Що мені робити? Як мені звертатися до нього?” І тоді я зрозумів, що назву його “Артист, раніше відомий як Принц”, – жартує він.

Раніше Гаррі вперше попросив не називати його принцом на офіційній зустрічі: після відмови від королівських повноважень він більше не хоче носити титул.
Вже на початку лютого ЗМІ повідомили, що принц Гаррі і Меган Маркл знайшли роботу. Але жарти про роботу в Макдональдз в сторону! Кажуть, подружжя налагоджує зв’язки з найбільшими інвестиційними банками в світі.

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *