Єлизавета II позбавила Меган Маркл і принца Гаррі титула “герцогів Сассекських”, чим зруйнувала їх бізнес-плани

Тепер на публіці подружжя Меган Маркл і принца Гаррі не мають права називати себе герцогами Сассекськими.

Під час зречення від королівських обов’язків на початку січня 2020 року Меган Маркл і принц Гаррі погодилися піти на деякі обмеження. Першим ділом подружжя відмовилося від фінансування своїх потреб з бюджету монаршої родини Великобританії.

Також крім відмови від титулів і грошей, Меган і Гаррі взяли зобов’язання покрити витрати, витрачені на реставрацію їх особняка у Фрогморі, де пара планувала жити після народження сина – принца Арчі.

Також раніше джерела повідомляли, що Меган доведеться повернути коштовності принцеси Діани, а також дорогі прикраси, куплені до зречення – під час одруження з принцом Гаррі. “Сума відступних” виявилася велика. Однак і це ще не все.

На днях джерелам популярного видання Daily Mail стало відомо, що королева Єлизавета II також заборонила Меган Маркл і принцу Гаррі використовувати своє “королівське ім’я”, а саме – “герцоги Сассекські”. Це означає, що на публіці подружжя не мають права називати себе герцогами Сассекськими. Більше того, у всіх своїх проектах вони повинні будуть відмовитися від слова “королівський”.

За даними інсайдера, до такого рішення її Величність прийшла не відразу. Вона провела ряд зустрічей з чиновниками та іншими членами королівської сім’ї, які вирішили, що Меган і Гаррі краще повністю відректися від приналежності до монаршої родини Великобританії.

Читайте також:

Like

Світлана

Редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *