“Фокус” оприлюднив ТОП 100 кращих шкіл України, серед яких – Чортківська гімназія

Днями авторитетне видання Фокус, знаковим для якого є різного роду спецпроекти і рейтинги, оприлюднило рейтинг кращих шкіл України за результатами ЗНО-2019. У переліку шкіл із середнім балом 172,25 значиться Чортківська гімназія імені Маркіяна Шашкевича.

Із загальноосвітніх шкіл області до рейтингу увійшла також Українська гімназія імені Івана Франка (місто Тернопіль).

Найбільше навчальних закладів у ТОП-100 рейтингу припадає на столицю – 41. А школи з таких областей, як Закарпатська, Хмельницька, Рівненська, Сумська, Луганська до нього не потрапили взагалі.

Як і в попередні роки, вихідними даними для розрахунку рейтингу стали результати ЗНО-2019 Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО), зазначає інтернет-ресурс focus.ua. При розрахунку враховувалися дані тільки тих учнів, які відзначені в даних УЦОЯО як випускники загальноосвітніх навчальних закладів, а також отримали оцінки, рівні 0 або від 100 до 200 балів, як це передбачено правилами підрахунку балів ЗНО. Фокус враховував отримані бали з усіх предметів, які здавали випускники.
Рейтинг дорівнює середньому арифметичному всіх балів, отриманих за ЗНО учнями конкретної школи. У розрахунках Фокуса враховані дані по 125 651 учневі і 3248 навчальних закладах.

Фото: chortkiv.city

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *