Ні російським виборам в Україні! Націоналісти блокуватимуть голосування за президента Московії

Активісти ВО “Свобода”, “Правого сектору” та “Національного корпусу” блокуватимуть російські дипломатичні представництва на території України в день проведення виборів президента Росії 18 березня, щоб не допустити голосування за Володимира Путіна. 

“18 березня 2018 року  обиратимуть президента, точніше ‒ переобиратимуть на новий термін Владіміра Путіна. У цей день ‒ в четверту річницю анексії Криму ‒ в дипломатичних представництвах держави-агресора в Україні (у Києві, Харкові, Одесі та Львові) з 8:00 до 20:00 Москва планує провести голосування, а люди з паспортами РФ, які тимчасово перебувають в Україні, ‒ взяти участь у цьому фарсі.

Українські націоналісти вважають це неприпустимим з позицій здорового глузду і моралі, адже Кремль проводитиме так звані вибори свого президента також на території анексованого Криму та окупованого Донбасу. Саме тому українські націоналісти не допустять в Україні голосування за президента Московії.

В Україні агресор не повинен отримати жодного голосу на виборах президента Московії! Якщо цього не розуміє тимчасова влада України ‒ то саме ми, українські патріоти, прийдемо і проконтролюємо, щоби цього дня ніхто не потрапив до дипломатичних установ Московщини. Кремлівських виборців чекатимуть заблоковані будівлі та “коридор ганьби”.

Для всіх очевидно: кожен, хто голосує, підтримує загарбання українських земель.

Початок о 8:00. Тривалість – 12 годин. Біля усіх дипустанов Московії в Україні”,  – повідомляє ВО “Свобода”. Таку ж заяву поширив “Нацкорпус” і “Правий сектор“.

Нагадаємо, у березні минулого року лідери ВО “Свобода”, “Правого сектору” і “Нацкорпусу” підписали Національний маніфест. Цей документ декларує “спільність поглядів націоналістів на державотворення”, містить у собі перелік конкретних кроків і завдань. Більша частина Маніфесту присвячена заходам з відбиття російської агресії.

Фото “Українського репортера”

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *