“Oh my March!” і “Досить терпіти!” У центрі Києва пройшли марші за права жінок (+відео)

8 березня у центрі Києва відбувся жіночий марш до Міжнародного дня боротьби за права жінок під назвою “Oh my March!”. На 12:00 майже сотня дівчат зібралися під стелою на Майдані Незалежності, звідти рушили  Хрещатиком до ЦУМу, а далі через “Золоті ворота” до Михайлівської площі. 

З собою несли фіолетові кульки, які символізують жіночий протестний рух, і плакати з написами: “Давай мити посуд разом”, “Не мати синяків”, “Не мати обмежень”, “Не мати страху”, “Б’є – значить сяде”,”Давай разом виховувати дітей”, “Мати вибір”, “Мати можливості”, “50% жінок у ВР”, “Справжні Національні Дружини”, “Моє тіло – моє діло”, “Хочу народжувати дітей, а не військових”, “Моя дорогенька, я твій През”, “Трюдо краще Гройсмана, бо фемініст” і т.і.

Після завершення ходи частина учасниць приєдналася на Михайлівській площі до маршу на КМДА “Годі терпіти” з вимогою ратифікувати Стамбульську конвенцію Ради Європи про запобігання насильству щодо жінок та домашньому насильству.  Серед учасниць ходи були як феміністки, так і жертви домашнього насильства.

Учасники вимагають гендерної рівності, тобто рівних прав чоловіків і жінок.

Фото “Українська правда”

 

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *