Нардепи масово виїхали до США на “молитовний сніданок”. Через порожню залу Парубій закрив засідання

Голова Верховної Ради Андрій Парубій достроково закрив пленарне засідання 7 лютого через відсутність достатньої кількості народних депутатів для ухвалення рішень. Про це він оголосив з президії парламенту.

Хоча у залі зареєструвалися 347 депутатів, за результатами рейтингового голосування жодне питання порядку денного не набрало необхідної кількості голосів.

Зокрема, нардепи відмовилися скасовувати рішення щодо ухвалення закону про приватизацію державного майна, вносити зміни до законодавства щодо забезпечення гарантій підвищення спортивної майстерності молоді і ратифіковувати низку угод з Таїландом.

Через масовий прогул засідання спікер Парубій закликав нардепів до більшої дисциплінованості та нагадав їм, що сьогодні, 7 лютого, після 14:00 вони мають працювати в комітетах. Наступне засідання Верховної Ради відбудеться 8 лютого о 10:00.

“Сподіваюся, всі депутати, які сьогодні прогуляли засідання ВР і не голосували за торговельну угоду з Таїландом, або ж у залі потирали руки й провалили голосування, аби позловтішатися, будуть такими ж “принциповими” й відмовляться від відпочинку в цій країні. Бо важливі ратифікації валять, а за шезлонги голосують руками і ногами.

Й було б чудово, аби на молитовному сніданку президент Трамп так раптом спитав: а де тут українська делегація, три десятки снідальщиків? Ви впевнені, що ваше місце зараз тут, а не на робочому місці ?” – так прокоментувала порожню залу у Фейсбуку перший віце-спікер Ради Ірина Геращенко.

Нагадаємо, кожного першого четверга лютого у Сполучених Штатах традиційно відбувається Національний молитовний сніданок за участю президента США і членів Конгресу. Цей захід був започаткований президентом Дуайтом Ейзенхауером в 1953 році. Відбувається він зазвичай у готелі Washington Hilton.

Після перемоги Революції Гідності відвідувати “молитовний сніданок” стало гарним тоном серед депутатів Верховної Ради України. Цього року на нього відбула делегація ВО «Батьківщина» на чолі з лідером партії Юлією Тимошенко.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *