Концерн “Антонов” домовився з Туреччиною про виробництво безпілотників для української армії

Державне підприємство “Антонов”, яке входить до складу державного концерну “Укроборонпром”, підписало Меморандум про співпрацю з Turkish Aerospace Industries задля розробки та виробництва різних модифікацій безпілотних літальних апаратів, у тому числі й ударних, для потреб Збройних сил України. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Нові домовленості підписали у Стамбулі за участю секретаря РНБО Олександра Турчинова в рамках 13-ї Міжнародної виставки військової техніки “IDEF-2017”.

Зараз на “Антонові” у кооперації з провідними підприємствами України ведеться розробка багатоцільового авіаційного комплексу “Горлиця” (на фото). Це буде перший вітчизняний тактичний безпілотний комплекс, який зможе нести на собі засоби ураження.

Це буде найбільший український безпілотник, розмах його крил – 6 м, він зможе підніматися на висоту в 5 км, літати на відстань до 1000 км і триматися в повітрі 7 годин. Але найголовніше – він може вражати цілі з допомогою бортової зброї (ракетного комплексу), що робить його схожим на американський воєнний дрон Reaper. Також його можна використовувати як літак-ретранслятор, постановник радіоперешкод.

Повідомляється, що Turkish Aerospace Industries – це високотехнологічний центр з проектування, розробки, виробництва, модернізації та післяпродажного обслуговування аерокосмічних систем. Ця турецька компанія має сучасне літакобудівне виробництво – від виготовлення деталей для літаків до льотних випробувань.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *