Адвокат Полозов: “Технологію зачищення мітингів Кремль випробував на білорусах”

Російська генпрокуратура погодила подання Федеральної служби виконання покарань про заміну опозиціонеру Олексію Навальному умовного терміну ув’язнення на реальний, вважаючи це “законним”.

Йдеться про кримінальну справу стосовно російської філії Yves Rocher. У 2014 році московський суд оголосив вирок Олексію Навальному – 3,5 років умовно, а його брату Олегу дали такий ж термін, але вже колонії загального режиму. Згодом Європейський суд з прав людини дійшов висновку, що Навальних засудили незаконно.

31 січня в багатьох містах РФ пройшли акції протесту на підтримку Олексія Навального. Поліція затримала більше 5 тисяч мітингувальників.

Коментуючи спротив путінському режиму на вулицях РФ, російський адвокат, правозахисник Микола Полозов в ефірі телеканалу “Прямий” сказав, що ці протестні акції навряд чи похитнуть владу, водночас вони показують, що все більше людей незадоволені діями Кремля і готові виходити на вулиці за свободу. За його словами, путінський режим “залізобетонною плитою притиснув народ”. Технологію зачищення мітингів режим випробував у Білорусі, і нині упроваджує це в Росії. Усі 20 років Путін його камарилья “окопувалися і зміцнювали свою владу”. Тим не менш все одно режим хитається, і як тільки з’явиться сукупність різних факторів для демократичних змін диктатура впаде. 

На фото: адвокат Микола Полозов.

 

 

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *