Японці викупили у Alphabet виробників роботів Boston Dynamics і Schaft

Компанія Alphabet, якій належить інтернет-пошуковик світу №1 Google, продала компанію Boston Dynamics, що виробляє роботів, японському концерну SoftBank. Сума угоди не розголошується. Водночас SoftBank придбав у Alphabet японського виробника гуманоїдних роботів Schaft.

“Розумна робототехніка стане ключовим драйвером на наступному етапі інформаційної революції”, – заявив голова SoftBank Group Масайосі Сон.

Американська інженерна компанія Boston Dynamics, що працює в галузі робототехніки з 1992 року, виробляє одних з найкращих роботів у світі, в її портфоліо такі машини як BigDog, Atlas, Spot і Handle. Поглянути, що ці і не тільки роботи можуть робити – можна за посиланням.  У 2013 році Boston Dynamics викупила корпорація Google, яка пізніше змінила назву на Alphabet.

Японська Schaft – світовий лідер з виробництва гуманоїдних двоногих роботів. Компанію створила JSK Robotics Laboratory разом з Університетом Токіо.

SoftBank – одна з найбільших у Японії телекомунікаційних і медіакорпорацій. Станом на 2015 рік її активи оцінювались у $168,8 млрд. Засновник SoftBank Масайосі Сон у травні 2017 року оголосив про створення фонду Vision, обсягом $93 млрд, які будуть інвестуватися у розвиток технологій, насамперед у робототехніку і створення штучного інтелекту.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *