Boston Dynamics навчила чотириногого робота SpotMini відкривати двері (+відео)

Компанія Boston Dynamics опублікувала відео з модифікованим чотириногим роботом SpotMini. Оновлена машина отримала клешню-маніпулятор, за допомогою якої може піднімати предмети і навіть відкривати двері.

Також SpotMini вміє швидко бігати, повзати і підніматися сходами.

Американська інженерна компанія Boston Dynamics, що працює в галузі робототехніки з 1992 року, виробляє одних з найкращих роботів у світі, в її портфоліо такі машини, як BigDog, Atlas, Spot і Handle.

Їхня особливість – надзвичайна механічна досконалість, роботи відрізняються рухливістю, високою координацією рухів і здатністю проводити тонкі високоточні маніпуляції. Поглянути, що ця “розумна машинерія” вміє робити, можна за посиланням.

У 2013 році Boston Dynamics викупила корпорація Google, яка пізніше змінила назву на Alphabet.

У червні 2017 року Alphabet продала Boston Dynamics японському концерну SoftBank. Сума угоди не розголошується. Також SoftBank викупив у Alphabet японського виробника гуманоїдних роботів Schaft.

Японська Schaft – світовий лідер з виробництва гуманоїдних двоногих роботів. Компанію створила JSK Robotics Laboratory разом з Університетом Токіо.

SoftBank – одна з найбільших у Японії телекомунікаційних і медіакорпорацій. Станом на 2015 рік її активи оцінювались у $168,8 млрд. Засновник SoftBank Масайосі Сон у травні 2017 року оголосив про створення фонду Vision, обсягом $93 млрд, які будуть інвестуватися у розвиток технологій, насамперед у робототехніку і створення штучного інтелекту.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *