Boston Dynamics навчила робота Atlas робити заднє сальто (+відео)

Людиноподібний робот Atlas від американо-японської компанії Boston Dynamics вміє застрибувати на перепони і навіть робити заднє сальто. З допомогою стрибків угору Atlas легко долає перешкоди, а тепер навчився виконувати і акробатичні трюки.

Відео з роботом опубліковано на офіційному YouTube-каналі Boston Dynamics.

Американська інженерна компанія Boston Dynamics, що працює в галузі робототехніки з 1992 року, виробляє одних з найкращих роботів у світі, в її портфоліо такі машини як BigDog, Atlas, Spot і Handle. Поглянути, що ця “розумна машинерія” уміє робити можна за посиланням.

У 2013 році Boston Dynamics викупила корпорація Google, яка пізніше змінила назву на Alphabet.

У червні 2017 року Alphabet продала Boston Dynamics японському концерну SoftBank. Сума угоди не розголошується. Також SoftBank викупив у Alphabet японського виробника гуманоїдних роботів Schaft.

Японська Schaft – світовий лідер з виробництва гуманоїдних двоногих роботів. Компанію створила JSK Robotics Laboratory разом з Університетом Токіо.

SoftBank – одна з найбільших у Японії телекомунікаційних і медіакорпорацій. Станом на 2015 рік її активи оцінювались у $168,8 млрд. Засновник SoftBank Масайосі Сон у травні 2017 року оголосив про створення фонду Vision, обсягом $93 млрд, які будуть інвестуватися у розвиток технологій, насамперед у робототехніку і створення штучного інтелекту.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − 12 =