Відписки замість ремонту спортшколи. Як у Краматорську “дбають” про підготовку майбутніх чемпіонів з велоспорту

В Краматорську на вулиці Ярослава Мудрого знаходиться велосипедна база обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву. На жаль, проводити заняття з дітьми вже неможливо, оскільки будівля – в аварійному стані.

Президент Федерації велосипедного спорту України Олександр Башенко офіційно звернувся до народного депутата України Максима Єфімова з проханням посприяти у проведенні ремонту та облаштуванні приміщень спортивної бази. Єфімов – з Краматорська, на момент обарння до парламенту працював генеральним директором акціонерного товариства “Енергомашспецсталь”.

У громадській приймальній пана Єфімова прочитали це звернення і – знаєте, що зробили? Перенаправили начальнику Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації пану Мицику – “для розгляду та відповідного реагування”.

Розглянули, відреагували.

Якщо думаєте, що у будівлях спортшколи з’явилася ремонтна бригада, або, може, сюди завезли будівельні матеріали, то помиляєтеся. Начальник Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації пан Мицик “відписався” – направив відповідь президентові Федерації велосипедного спорту України Олександру Башенку про те, що між Управлінням з гуманітарних питань Краматорської міськради і спортивною школою розпочато процедуру укладання договору на довгостроковий термін оренди (49 років).

А про найголовніше… де у цій відповіді? Що конкретно зроблено чиновниками для того, аби діти не займалися в аварійному приміщенні? Коли в будівлі буде замінено проламану та гнигу підлогу? Кли пофарбують обдерті стіни? Коли руїна стане “казкою”? Відповідей нема.

І з таким сталвенням до спортивної школи чиновники хочуть бачити в Україні нових олімпійських чемпіонів, переможців першостей світу?! Панове з Краматорська, вам не соромно?

На фото: у таких умовах в Краматорську готують майбутніх чемпіонів світу з велоспорту.

Фото із Фейсбук-сторінки Федерації велосипедного спорту України

Відеоінтерв’ю президента Федерації велосипедного спорту України Олександра Башенка:


Всього переглянуто: 573 254. Ця публікація: 3, 1 зараз.
Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × three =