Верховна Рада визнала Революцію Гідності одним з ключових моментів становлення української держави

Верховна Рада підтримала проект постанови про заяву у зв’язку з сьомою річницею початку Євромайдану та подій Революції Гідності.

Відповідне рішення під час засідання Верховної Ради підтримали 295 народних депутатів.

Документ за номером 2739 наголошує на недопустимості зволікати із розслідуванням “справ Майдану”, важливості пам’яті про Героїв Небесної Сотні, неприпустимості узурпації влади.У постанові також надається оцінка діям Віктора Януковича, міліцейських підрозділів “Беркут” та іншим особам і організаціям, які вчиняли протиправні дії, а саме засудження протиправних дій окремих співробітників підрозділів міліції “Беркут”, окремих міліціонерів, військовослужбовців внутрішніх військ, судових виконавців, прокурорів, суддів, інших осіб під час Революції Гідності.

Підкреслюється також важливість мирних зібрань та неприпустимість сваволі, важливість європейських цінностей, як фундаменту Української держави.

“Ми сьогодні можемо зробити історичний крок і визнати, що Майдан і Революція Гідності була історичною подією. Що ми як парламент – засуджуємо діяльність окремих працівників підрозділу „Беркут“ і поліціянтів, які вбивали людей, що ми вимагаємо довести до логічного кінця і все ж таки в судах визнати, що ці діяння, які робили ці люди, ті діяння, які творили керівники держави, були протиправними”, — заявила народний депутат Олександра Устінова під час виступу в парламенті.

Згідно з пояснювальною запискою, проект постанови спрямований на привернення уваги українського суспільства та міжнародної спільноти до Євромайдану та Революції Гідності.

Читайте також:

 

Like

Світлана

Редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *