В Україні можуть знову закрити кордони

Якщо в Україні буде підтверджений хоч один випадок нового штаму коронавірусу, який виявили у Великій Британії, кордони нашої країни можуть закрити.

Про це в ефірі телеканалу ZIK  заявив начальник головного управління Держпродспоживслужби у Києві Олег Рубан.

Олег Рубан не виключає, що українські кордони знову можуть опинитися на замку через “британський” штам COVID-19.

“Що стосується ситуації в Україні щодо закриття кордонів, то, дійсно, це може бути, коли підтвердиться хоч один випадок коронавірусної інфекції, який був підтверджений у Великобританії. Але можу сказати як епідеміолог: він давно вже в Україні, він циркулює вже серед населення, тому що немає кордонів, немає перепон для такого збудника”, – сказав Олег Рубан.

Нагадаємо, що 19 грудня прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон оголосив, що в Лондоні та на південному сході Англії з півночі неділі вводиться тотальний локдаун через появу нового штаму коронавірусу. Вчені попереджають про надзвичайно швидке поширення цього штаму.

Згодом Всесвітня організація охорони здоров’я закликала країни Європи посилити протиепідемічні заходи через поширення нового штаму коронавірусної хвороби. Кілька європейських країн вже вирішили припинити всі польоти з Великої Британії.

“Український репортер повідомляв, що  представники урядів країн Європейського Союзу у Брюсселі сьогодні, 21 грудня, проведуть термінове засідання через новий штам коронавірусу, виявлений у Великій Британії.

Читайте також: 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *