У Києві аферисти створили 30 фіктивних ОСББ

Cтоличні оперативники управління захисту економіки Національної поліції викрили злочинну схему привласнення нерухомості громадян та її організаторів. Під час слідства було зібрано докази причетності до  злочину трьох мешканців столиці.

З метою отримання інформації про мешканців будинків зловмисники створили понад 30 фіктивних об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). У подальшому адреси ОСББ були перереєстровані за адресами розташування багатоквартирних будинків на території Києва.

Отримавши таким чином доступ до інформації про їх мешканців, організатори  мали змогу визначитися з потенційним жертвами. У їх поле зору потрапляли квартири, власниками яких були соціально-незахищені верстви населення, а саме одинокі пенсіонери та особи, що ведуть аморальний спосіб життя або так звані безхазяйні квартири та квартири, що перебувають у комунальній власності.

Шляхом підроблення документів щодо права власності на квартири, зокрема, договорів купівлі-продажу, організатори заволоділи п’ятьма житловими квартирами у Святошинському, Солом’янському, Шевченківському та Подільському районах. Нерухомість була оформлена на підставних осіб. Вартість  – майже 5 мільйонів гривень

Під час обшуків правоохоронці вилучили документацію та інше майно, що підтверджує причетність фігурантів до вчинення злочину. Про це інформує Національна поліція.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *