Сукня за 5 мільйонів доларів

Сукня за 5 мільйонів доларів. Хочете побачити, як виглядає найдорожча сукня?

У Каліфорнії на аукціоні було встановлено абсолютний рекорд. За сукню на торгах виклали запаморочливу суму – майже 5 мільйонів доларів!

Цю суму виклали за унікальну річ – знамените плаття Мерилін Монро. Велику зацікавленість викликало ще й те, що у цьому вбранні актриса під час концерту в Madison Square Garden, вітаючи Джона Кеннеді з ювілеєм, заспівала «Happy Birthday, mister President!».

Тоді її виступ спричинив справжній скандал, бо всі зрозуміли, що її з Кеннеді пов’язують романтичні почуття. А три місяці потому Мерилін знайшли мертвою. У версію із самогубством повірили далеко не всі, багато хто пов’язував трагедію саме з її романом із Кеннеді…

Щодо самої сукні. Цей шедевр створив дизайнер Жан Луї – лауреат премії «Оскар» за костюми до фільму «Кадилак» з чистого золота» (1956 рік). Вбрання Мерилін Монро майже прозоре, розшите вручну двома з половиною тисячами блискучих кристалів.

Цікавим є і те, що цю унікальну річ придбав не приватний колекціонер, який сховав би її у своєму сховищі, а музей Ripley’s Belive it or Not, заснований мільйонером Робертом Ріплі. На сьогоднішній день там зібрано понад 20 тисяч цікавих і дивовижних предметів, що мають історичну цінність.

Представники музею обіцяють, що найближчим часом сукню виставлять на загальний огляд в Голлівуді, а потім її покажуть у різних країнах світу.

Підготувла Світлана КОВАЛЬОВА

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *