Спілка офіцерів України провела з’їзд і визначила головні завдання

У Києві 24 липня відбувся 26-й з’їзд Всеукраїнської громадської організації Спілка офіцерів України.

Форум пройшов в період підготовки та відзначення 30-ї річниці від дня заснування Спілки, яка веде свій відлік від Першого з’їзду офіцерів – громадян України, що відбувся 27-28 липня 1991 року, повідомляє сайт officers.org.ua.

“В роботі з’їзду взяли участь 117 делегатів, а також представники міністерств оборони України, у справах ветеранів України, Народного руху України та Конгресу українських націоналістів, інших громадських організацій.

Виступає генерал Олександр Скіпальський.

З’їзд заслухав звіти Виконавчого комітету, скарбника, контрольно-ревізійної комісії, Суду честі Спілки офіцерів України. У виступах делегатів і гостей з’їзду йшлося про діяльність Спілки у минулому та у звітному періоді (2018-2021 роки) з питань національної безпеки, розвитку Збройних Сил України та інших формувань сектору безпеки та оборони, соціального і правового захисту військовослужбовців, ветеранів війни та військової служби, членів їхніх сімей, національно-патріотичного і духовного виховання воїнів. Розглядалися й питання подальшого удосконалення внутрішньо організаційної роботи, актуалізації напрямів діяльності, пошуку відповідних часу форм і методів роботи.

Головою Спілки офіцерів України обрано полковника Олександра Саська, першим заступником голови-керівником Секретаріату підполковника Сергія Мартіяна, керівниками контрольно-ревізійної комісії – полковника Ельхана Нурієва, Суду Честі – полковника Сергія Граба, а скарбником – полковника Євгена Білика”.

Як відомо “Українському репортеру”, на цьому форумі також виступив почесний голова Спілки офіцерів, генерал-лейтенант СБУ, Герой України Григорій Омельченко.

Він звернувся до делегатів з пропозицією – направити звернення до Глави держави з проханням присвоїти звання Герой України першому міністру оборони незалежної України, генерал-полковнику Костянтину Морозову. Присутні на з’їзді схвально зустріли цю пропозицію.

Фото Володимира Кривобока, а також із сайту officers.org.ua .

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *