В Україні виявили ще п’ять випадків нового штаму коронавірусу “Омікрон”

Міністерство охорони здоров’я інформує, що станом на 28 грудня в Україні виявлено п’ять нових випадків захворювання на COVID-19 від штаму “Омікрон”.

У відомстві нагадали, що перший випадок зараження штамом коронавірусу “Омікрон” підтвердили 18 грудня у Головній референс-лабораторії Центру громадського здоров’я за допомогою секвенатора.

П’ять нових випадків виявили в Інституті епідеміології та інфекційних хвороб імені Л.В. Громашевського.

Таким чином, загалом було виявлено шість випадків зараження штамом “Омікрон”: два випадки виявили у мешканців Києва та два – у мешканців Київської області, по одному – у Львові та Дніпрі. Серед хворих двоє жінок та четверо чоловіків. Троє осіб повернулись з-за кордону (перебували у Німеччині, Польщі та Об’єднаних Арабських Еміратах). Перший пацієнт переніс хворобу легко та вже отримав негативний результат тестування.

Наразі триває епідеміологічне розслідування нових випадків та обстеження контактних осіб.

У МОЗ рекомендують для зменшення ризиків інфікування новим штамом утриматись від поїздок до країн, де поширений “Омікрон”.

Нагадаємо, упродовж доби 28 грудня було зареєстровано ​​​​​​5454 нових випадки COVID-19 (у тому числі 353 дитини та 98 медпрацівників), 12 352 пацієнти одужали, 307 людей померли.

У світі за добу ПОМЕРЛО:  6  899 людей;  – 288 – за годину; 5 – за хвилину. Це дані на 29.12.2021 року. Думаємо, що варто задуматися над цими цифрами, коли знаходимося серед людей, на ринку, в магазині, чи вечірці. Не забуваймо про власну безпеку і безпеку тих, хто поруч з нами.

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *