У компанії Pfizer повідомили про успішні випробування пігулок від коронавірусу. Їх ефективність – 89 відсотків

Американська фармацевтична компанія Pfizer оприлюднила проміжні результати другої фази випробувань своєї експериментальної пігулки від COVID-19, заявивши, що її вживання зменшує ризик шпиталізації або смерті до 89%.

Про це йдеться в повідомленні, оприлюдненому в п’ятницю на офіційному сайті компанії.

«Проміжний аналіз, зроблений відповідно до графіку, показав зниження ризику госпіталізації або смерті у зв’язку із захворюванням на COVID-19 на 89% порівняно з прийомом плацебо серед пацієнтів, які починали отримувати лікування впродовж трьох днів після появи симптомів», – зазначається в повідомленні.

При цьому уточнюється, що такого ефекту вдалося досягти при поєднанні експериментального препарату, відомого під назвою PF-07321332, з невеликою дозою ліків від ВІЛ «Ритонавір».

Головний виконавчий директор Pfizer Альберт Бурла назвав обнадійливі результати досліджень «справжньою зміною правил гри» у глобальних зусиллях щодо припинення пандемії.

«Ці дані підтверджують, що наш кандидат на пероральний противірусний препарат, якщо його схвалять регуляторні органи, може врятувати життя пацієнтів та зменшити тяжкість протікання COVID-19, а також запобігти дев’яти із десяти госпіталізацій»,- наголосив керівник Pfizer.

Компанія оприлюднила лише загальні результати другої з трьох фаз досліджень та пообіцяла надати для рецензії американському регулятору докладну інформацію.

Читайте також: 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *