Від коронавірусу помер львів’янин Юрій Досяк, який пройшов Іловайський котел і 119 днів полону

У віці 37 років від коронавірусу помер учасник бойових дій на сході України, громадський активіст Юрій Досяк, який пройшов Іловайський котел і 119 днів перебував у полоні в російських бойовиків у Донецьку.

Про це у Фейсбуку повідомляє Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій.

 

“З глибоким сумом повідомляємо, що сьогодні вранці відійшов у вічність учасник бойових дій Юрко Досяк. Юрко – боєць-доброволець батальйону “Донбас”, вижив в Іловайську, повернувся з полону… Але, на жаль, тут недуга виявилась сильніша… Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким”.

Досяк тривалий час перебував у лікарні з обширною двосторонньою пневмонією, спричиненою Covid-19. Був під апаратом ШВЛ. Тиждень пролежав у медичній комі, проте напередодні вийшов з неї, був у медичному сні, лікарі відзначали позитивну динаміку. Родина ветерана АТО почала збирати гроші на його лікування.

Зранку 5 листопада його серце зупинилося.

Укрінформ” зазначає, що львів’янин Досяк був активним учасником Євромайдану, а коли розпочалася російська агресія на сході України пішов добровольцем у батальйон “Донбас”. Брав участь у звільненні Попасної, в боях за Мар’їнку, а при виході з Іловайського котла потрапив на 119 днів у полон до російських бойовиків у Донецьку.

Після повернення додому Досяк започаткував власний реабілітаційний центр “Благодарний Еродій” із фермерським господарством для побратимів.

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.