Індійський студент 11 днів жив на дереві, щоб не заразити коронавірусом рідних

В Індії 18-річний студент Шива жив на дереві 11 днів, таким чином хлопець ізолювався від рідних, аби не заразити їх коронавірусом. Хлопець зробив собі ліжко з бамбука, продукти та воду піднімав мотузкою, а до туалету ходив в поле, вночі.

Як повідомляє The Print, проблема ізоляції в Індії не рідкість.

Дерево у дворі – єдине місце, де студент міг ізолюватися від сім’ї, що живе в однокімнатному будинку. Найближчий центр первинної медико-санітарної допомоги розташований на відстані 5 км, люди з хуторів повинні проїхати 30 км до лікарні на випадок критичної медичної допомоги.

Шива розповів журналістам, що у нього сім’я з чотирьох осіб і він “не може дозволити, щоб хтось постраждав через нього”.

Матір хлопця пояснила, що спершу хотіла, аби сина госпіталізували в лікарню, але вільних ліжок в медзакладах не знайшли.

Ми з чоловіком працюємо з подобовою оплатою, крім Шиви, у нас є ще двоє дітей. Син розумів: якщо ми заразимося, сім’я залишиться без грошей. Працівники охорони здоров’я сказали нам ізолювати сина, але не запитали, чи є така можливість. Ми проїхали 5 кілометрів до фельдшерського пункту, але там не було ліжок. Де б ми його залишили?, – пояснила Анасуя, мати Шиви.

Після того, як про хлопця написали у ЗМІ, його перевели в ізолятор недалеко від села. Виявилось, що нещодавно в ковідний ізолятор переобладнали хостел.

Через те, що в лікарнях немає місць, індійці в сільській місцевості змушені йти на самоізоляцію в поле або в спеціально побудовані тимчасові хатини.

Місцеві жителі розповіли, що більшість індійців цього просо не розголошують, адже це автоматично робить їх “вигнанцями”, навіть після одужання, адже люди налякані та бояться інфікуватись.

Станом на 17 квітня ситуація в Індії дещо покращилась, вперше за довгий час добовий приріст інфікованих близько 300 тисяч інфікованих, досі щоденно фіксували близько 400 тисяч хворих.

Спалах другої хвилі коронавірусу в Індії вже називають найстрашнішим у світі. Жертвами коронавірусу в Індії стали понад 274 тисячі людей.

У лікарнях бракує місць, хворим не вистачає кисневих балонів. Останніми тижнями крематорії та традиційні для Індії місця самостійної кремації померлих перевантажені. Спалювати померлих доводиться просто на площах, паркінгах чи в міських парках. На мусульманському кладовищі міста теж уже майже не залишилося місця для нових могил.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *