Час посадити зрадників, які ліквідували військові суди!

Захисники України б’ють на сполох – державі потрібні військові суди.

Випадки упередженого розслідування кримінальних проваджень та подальший розгляд їх судами, що знаходяться в районі АТО, ще раз підтверджують необхідність відновлення діяльності військових судів.

— Справи стосовно військовослужбовців щодо правопорушень у зоні воєнного конфлікту повинні розглядатись перш за все компетентним судом з дотриманням принципу верховенства права — неупереджено і об’єктивно. І скажіть, чи може суд загальної юрисдикції, районний чи міський, який  певною мірою перебуває під інформаційним впливом противника, об’єктивно розглянути справу стосовно військовослужбовця? На моє переконання — ні, — зазначив офіцер Управління правового забезпечення Генерального штабу Збройних Сил України, полковник юстиції Юрій Бобров.

Захисники України мають бути впевнені, що вони захищені перш за все у правовому полі, вважає Юрій Бобров. Кожен військовослужбовець повинен відчувати, що держава в правовому полі піклується про нього і не допустить порушення їхніх прав та свобод, гарантованих Конституцією та законами України.

— Законопроект щодо відновлення військових судів уже розроблено. Планується створити близько 12-14 гарнізонних судів, Військовий апеляційний суд та Військову палату. Також у перспективі передбачається передати до юрисдикції військових судів справи щодо амністії учасників незаконних збройних формувань.

Нагадаємо, що Президент Порошенко висунув ідею створення військових судів. Однак уже пройшло чимало часу, а ці суди досі не створено. І це в умовах війни з російськими загарбниками! Саботаж? Диверсія? Досі не покарано жодного чиновника з Верховного суду, колишньої Адміністрації Президента України часів Януковича, Міністерства юстиції, а також жодного екс-нардепа, які ліквідували військові суди. Вони знищили їх на догоду Росії! Нині держава мусить витратити великі кошти, щоб відновити цю інституцію. Ця зрадницька шайка повинна сидіти на нарах!

Леонід ФРОСЕВИЧ

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.